https://youtu.be/tY1AlSfi2PI

W ostatnim poście podzieliłam się z Tobą wiadomością o premierze mojej książki „Awake – osiągnij spełnienie w 7 obszarach życia”.

 

Napisałam ją z myślą o otwartych kobietach, które są gotowe podjąć działanie, aby zrealizować to co dla nich istotne.

 

Prezentuję w niej model, który nazwałam Awake, pozwalający na poradzenie sobie z wyzwaniami w obszarach takich jak: zmiany życiowe, emocje, poczucie własnej wartości, pewność siebie, asertywność, podejmowanie decyzji, motywacja i planowanie.

 

Znajdziesz w niej 40 ćwiczeń, które pozwolą Ci na samodzielną pracę z wyznaniami, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć. Całość ujęta jest w formie przewodnika o rozwoju osobistym, dzięki czemu możesz poznać wszystkie zawarte w niej zagadnienia. Dodatkowo jest napisana ona językiem prostym, stąd może być też dla Ciebie przydatna w formie vademecum. Do wszystkich pojęć dobrałam przykłady z życia codziennego, co pozwoli Ci łatwo zrozumieć wszystkie teoretyczne pojęcia oraz odnieść je do swojego życia.

 

W dzisiejszym filmie odpowiem na najczęściej zadawane mi pytania odnośnie książki Awake:

  • Co zainspirowało mnie do jej napisania?
  • Dla kogo jest ta książka?
  • W jakich problemach może okazać się przydatna?
  • Czy każdy może skorzystać z modelu Awake, opisanego w książce?
  • Co wyróżnia moją książkę, spośród wszystkich dostępnych na rynku?
  • Jak najlepiej skorzystać z książki?

 

Jeśli zainteresował Cię ten temat i chciałabyś  przeczytać moją książkę zachęcam Cię do zamówienia jej na https://www.martagierlinska.pl/sklep/.

 

Komentarze

comments