Słysząc rozmowy znajomych, prowadząc konwersacje z klientkami podczas sesji indywidualnych oraz warsztatów zauważyłam, że większość ludzi wolałaby, żeby motywacja pojawiała się sama.

W poprzednim filmie wyjaśniam, jak systemowo podejść do energii motywacji, która jest oparta na emocjach i naturalnych tendencjach, aby dążyć do przyjemności i unikać cierpienia.

Ten proces wymaga zrozumienia,  stałego nadzoru i samoobserwacji, aby mógł działać. Krótko mówiąc, jeśli ktoś deklaruje, że nie chce mu się wkładać w to żadnego wysiłku, nie będzie mieć również efektów.

Istnieje jednak kwestia, która pozwala na to, że motywacja utrzymuje się sama, że każdego dnia chce się wstać z łóżka i nie trzeba już specjalnie się głowić nad tym, jak zmobilizować się do działań.

Tajemnica tkwi w bardzo ważnym, odkryciu, które potrafi sprawić, że motywowanie się przestaje być już potrzebne.

Opowiadam o tym w niniejszym wideo.

Jest to jeden z najważniejszych aspektów, jakie do tej pory odkryłam.

Koniecznie zobacz ten film i dowiedz się co to jest.

A jeśli chcesz skuteczniej planować w nadchodzącym roku – możesz sobie kupić na Gwiazdkę prezent: udział w warsztatach. Oto link do spotkań

Katowice: bit.ly/planowanie-kato

Poznań: bit.ly/planowanie-poz

PS. Jeśli nasuwają się Tobie pytania, dotyczące motywacji, będę wdzięczna za umieszczenie ich w komentarzach. Chętnie na nie odpowiem poniżej lub w kolejnych nagraniach.

Komentarze

comments