Usuń blokady

Osiągnij spełnienie

Bądź szczęśliwa

 • Jasna i wyraźna misja życiowa.
 • Odwaga w realizacji tego, co dla Ciebie najważniejsze.
 • Szczęśliwe, spełnione życie w równowadze.

Po prostu radość każdego dnia!

Czy taka jest Twoja codzienna rzeczywistość?

Czy może masz narastające poczucie dysharmonii, widzisz, że w Twoim życiu jest coś do zmiany i potrzebujesz wreszcie się za to zabrać, aby móc odpowiedzieć TAK na powyższe pytanie?

Życie w harmonii, poczucie szczęścia i spełnienia jest możliwe, nawet, jeśli jesteś teraz na zakręcie i trudno Ci zdecydować co najpierw chciałabyś naprawić. 

Na co dzień pracuję z wieloma kobietami, które czują się tak – jakby stały przed wielką ścianą. Nie wiedzą jak mają przejść na drugą stronę, próbując bezskutecznie coś z tym zrobić.

Dlatego przygotowałam program sesji indywidualnych Podróż do wewnętrznej transformacji, który pozwoli Ci rozbić ten mur, odzyskać życiową energię i zacząć wreszcie żyć w zgodzie ze sobą.

Co osiągniesz, biorąc udział w programie?

 • Określisz to, co aktualnie w Twoim życiu wymaga zmian i poprawy.
 • Stworzysz lub doprecyzujesz swoją wizję życia i to czego aktualnie pragniesz, co da Ci napęd do działania.
 • Określisz i lepiej zrozumiesz, co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze, aby zbudować dobrze działający wewnętrzny kompas, który pomoże Ci podejmować lepsze decyzje w przyszłości.
 • Zidentyfikujesz, gdzie znajdują się przeszkody, które aktualnie przeszkadzają Ci w osiągnięciu tego, czego pragniesz.
 • Pokonasz te przeszkody i nauczysz się sposobów, które mogą Ci w pomóc w ich unikaniu w przyszłości.
 • Zbudujesz mocne, pozytywne nastawienie do siebie i życia, aby Twoje działania dawały Ci więcej satysfakcji.
 • Wyjdziesz na prostą drogę, dzięki metodzie małych kroków, która poprzez planowanie i regularne działanie pomoże Ci osiągnąć to, co założyłaś na początku pracy coachingowej.
Marta poza wysoką kulturą osobistą, wielkim taktem ma ogromne serce do tego co robi. Zawsze świetnie przygotowana, zaangażowana na 100%, z otwartym umysłem na to…z czym czasami musiała się stykać podczas sesji. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie z tego zakresu co sprawia, że jest ogromnie skuteczna. Skuteczność 100%. Dzięki Marcie, nie tylko cieszę się i rozwijam każdego dnia, ale osiągam swoje cele, realizuję rzeczy, które wcześniej były nieosiągalne, a przy tym mam pełną harmonię tego co robię”.

Ania – Wykładowca i Przedsiębiorca

Przebieg programu:

 
Sesje indywidualne dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb  – 60 – 90 minut – od 2 razy w miesiącu.

Możliwość korzystania z konsultacji mailowych.

l
Materiały z ćwiczeniami, które pozwolą Ci usystematyzować pracę nad swoim rozwojem.

Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić czy udział

w programie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

 
“Marta, otworzyła szuflady w których magazynowałam, kumulowałam marzenia i zamiast realizować je chowałam i odkładałam na później. Rozmawiając z nią usłyszałam wreszcie na głos o swoich potrzebach i możliwościach nie tylko fizycznych. Wydobyła ze mnie mój głos, który uświadomił mi, że ja jestem tu i teraz. Marta pozwoliła mi uwierzyć we własne możliwości. Zwykłe pytania nabrały niezwykłej mocy! Dziękuję Marcie, że słyszała i słuchała mnie, co skłoniło moją głowę i ciało do mówienia. Jeszcze raz dziękuję. Jest profesjonalistką w każdym calu”. Justyna`

Co będziemy robić podczas sesji indywidualnych?

 • Określisz na jakim etapie życia jesteś i co jest aktualnie Twoim największym wyzwaniem.
 • Przemyślisz i wyraźnie zobaczysz swoją wizję oraz misję, jakie chcesz realizować na aktualnym etapie życia.
 • Określisz jakie są Twoje wartości, wzorce jakimi się posługujesz oraz czy są wspierające czy też wymagają korekcji.
 • Zbudujesz kontakt ze swoją podświadomością i najgłębszym Ja.
 • Zobaczysz jakie przekonania i nieświadome programy najbardziej przeszkadzają Ci w realizacji marzeń oraz pozbędziesz się ich.
 • Poznasz metody pracy z trudnymi emocjami i nauczysz się sposobów kontrolowania ich.
 • Otrzymasz ćwiczenia i zadania, abyś zrealizowała wizję krok po kroku.
 • Robiąc ćwiczenia i odważnie zmieniając swoje nastawienie osiągniesz spełnienie.

Dlaczego możesz mi zaufać?

 
 • Zanim zdecydujesz się na udział w programie, przejdziemy bezpłatną konsultację, podczas której otrzymasz 30 minutową sesję bez ryzyka, a także będziesz mogła poznać mnie, metody, którymi się posługuję oraz programy, jakie mogłabym Ci zaproponować.
 • Każda klientka otrzymuje gwarancję. Jeśli dwa pierwsze spotkania nie spełnią Twoich oczekiwań, zwracam Ci pieniądze.
 • Jeśli uznam podczas bezpłatnej konsultacji, że temat nie jest dla mnie, przekażę Ci kontakt do innego specjalisty.
 • Jeśli potrzebujesz się upewnić, możesz zapoznać się z opiniami na stronie.

Czego nie otrzymasz biorąc udział w programie?

Coach nie wykona za Ciebie działań w Twoim życiu, ani nie machnie czarodziejską różdżką, żeby zlikwidować wszystkie Twoje problemy. To, co rzeczywiście może Ci zaoferować, to narzędzia i wsparcie do dokonania samodzielnej zmiany.

Nie zawsze będzie łatwo, lekko i przyjemnie, ale możesz liczyć na solidną pomoc, abyś mogła wyjść ze strefy komfortu i zrobić to, co należy, aby osiągnąć upragnione spełnienie.

Jeśli oczekujesz efektów potrzebne będzie zagłębienie się w problem i czasem doświadczenie emocji, żeby zrozumieć je, uzdrowić siebie i zwiększyć swoją świadomość.

Nie mogę obiecać,  że  od   razu  staniesz się milionerką,  poznasz   doskonale   zbudowanego,   przystojnego   księcia  z bajki,   wywrócisz    swoje    życie        do         góry        nogami,        a        wszystkie

dotychczasowe wyzwania zmienią się w niekończące się pasmo okazji, ale może Ci zapewnić, że poprzez uczciwy i zaangażowany udział w sesjach, a także realizację działań i planu po nich, zmienisz to, co wymaga zmian, zwiększysz swoją samoświadomość oraz zdobędziesz narzędzia i motywację do samodzielnej realizacji swoich marzeń.

Co najważniejszego otrzymasz w ramach udziału

w programie?

Większość sesji coachingowych, oferowanych na rynku, koncentruje się na pracy poprzez zadawanie pytań oraz dawanie ćwiczeń po sesjach. Dla mnie tego typu praca była zbyt powolna i niekiedy mało efektywna. Dlatego zebrałam narzędzia z pięciu różnych, ale uzupełniających się metod, pozwalające na pracę dużo szybszą i skuteczniejszą. Pracując ze mną doświadczysz innego podejścia. Otrzymasz konkretnie przygotowany program, który działa na pięciu poziomach: mentalnym, emocjonalnym, duchowym, fizycznym i materialnym. Będzie dostosowany do tego, czego potrzebujesz i jednocześnie usystematyzowany poprzez ćwiczenia.  
Spotkałam Martę na największym zakręcie mojego życia – w okresie najtrudniejszym, będącym jednak początkiem nowego, lepszego istnienia. Marta przeprowadzała mnie przez zmiany na lepsze, była motywacją, wsparciem, skutecznie rozpalała ogień nadziei, że uda się w końcu pójść w dobrym kierunku i „powstać z popiołów”. To osoba wymagająca, nastawiona na cel, ale jednocześnie ciepła, otwarta, budząca zaufanie. Coaching z Martą to najlepsza inwestycja mojego życia – inwestycja w siebie, w swoją przemianę, rozwój, kształtowanie na nowo postrzegania świata. Marta nadała kierunek tym zmianom – nauczyła mnie patrzeć w przód pozostawiwszy to, co było, za moimi plecami. Dzięki Jej wsparciu jestem dziś już inną osobą i w końcu potrafię spojrzeć rano przez okno i powiedzieć – jest pięknie” .

Agata – Księgowa

Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić czy udział w programie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.