Marta Gierlińska

coach, trenerka, autorka

Odbuduj kontakt ze swoją Mistrzynią Życia, skieruj uwagę do swojego wnętrza,

a znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi.

fot. K. Jarczewski

Pojawiłam się w Twoim życiu, gdyż najprawdopodobniej stoisz przed progiem do zmian, które z jednej strony fascynują i przyciągają lub wydają się być jedyną właściwą drogą, a z drugiej przerażają, a może nawet wywołują poczucie winy. Przemiana w świecie zewnętrznym może się dokonać tylko wtedy, gdy najpierw otworzysz się na transformację wewnętrzną. Ponieważ kilka razy dokonałam w swoim życiu dużych zmian, dziś pełnię rolę nauczyciela i mentorki, pomagającej w trakcie Podróży do Wewnętrznej Transformacji.

Długo błądziłam, starając się być “grzeczną dziewczynką” i działać zgodnie z tym, co inni uznawali za “właściwe”, ale mój niepokorny duch dawał o sobie znać, co rodziło konflikt, pomiędzy tym co powinnam, a tym, co czułam, że jest dla mnie najlepsze. Częściej jednak dostosowywałam się i wybierałam bezpieczne rozwiązania. Efektem było to, że w wieku trzydziestu lat musiałam zmierzyć się z rozsypanym zdrowiem, rozpadem wieloletniej relacji i problemami finansowymi w firmie, jaką prowadziliśmy z ówczesnym partnerem. Boleśnie odkryłam iluzje, którymi się karmiłam, więc podjęłam trudną decyzję o zamknięciu dużego rozdziału swojego życia.

Potem przeszłam wewnętrzną transformację. Systematycznie przekraczałam ograniczenia ego i strach, stosowałam wszystkie możliwe techniki i metody samorozwoju, które podpowiadała mi intuicja i medytowałam. To pozwoliło mi odzyskać zdrowie, zbudować nową wartościową relację oraz stworzyć biznes, zgodny z moją misją. Teraz medytuję codziennie, czytam, szkolę się, korzystam z pomocy moich Mistrzów, aby rozwijać własną świadomość, bo rozumiem, że tylko systematyczna praca nad sobą pozwala mi dzielić się z innymi i dawać najwyższą możliwą wartość.

Pierwsze warsztaty prowadziłam już w 2002 roku.

Spędziłam 3683 godziny prowadząc szkolenia, coaching i mentoring.

Ukończyłam 40 szkoleń, warsztatów i kursów, które dają mi szeroki zestaw narzędzi do pomagania kobietom w procesie zmian.

Napisałam 2 książki. W 2014 roku o rozwoju biznesowym. W 2018 pojawiła się książka Awake. Osiągnij spełnienie w 7 obszarach życia.
Dziś jestem coachem i pracuję z kobietami, przechodzącym trudne życiowe zmiany. Pomagam odnaleźć to, czego naprawdę chcesz i podjąć najważniejsze decyzje, w zgodzie z Twoją najgłębszą prawdą, tym samym odbudować poczucie własnej wartości i odzyskać kontakt ze swoim prawdziwym Ja, które nazywam Mistrzynią Życia.

Aby móc robić to skutecznie przeszłam przez kilka szkół dla coachów i trenerów, uczyłam się Neurolingwistycznego Programowania, Hipnozy, a także metod pracy ze stresem – One Brain i Modelu Transpersonalnego, a także otworzyłam się na rozwój duchowy, praktykując codziennie uważność i medytację.

Prowadzę sesje łącząc narzędzia pochodzące z pięciu różnych metod, które stosuję w zależności od problemu i dopasowuje je do możliwości i gotowości klientek. Korzystam również z intuicji, gdyż ona pomaga wykroczyć dużo dalej, poza schematy i docierać do tego, co ukryte w nieświadomości, a ten sposób szybciej i skuteczniej rozwiązywać problemy. Ponieważ chcę, aby wszystkie klientki, pracujące ze mną odczuwały efekty, daję gwarancję rezultatów lub zwrot pieniędzy albo powtórzenie sesji. Jeśli chciałabyś umówić się ze mną na wstępną, bezpłatną konsultację, możesz zapisać się tutaj.

LISTA NIEKTÓRYCH UKOŃCZONYCH SZKOLEŃ:

POBIERZ BEZPŁATNY EBOOK

Jeśli poszukujesz sposobów na poradzenie sobie z życiową zmianą, możesz pobrać ten eBook jako prezent ode mnie dla Ciebie, na dobry początek.

POBIERZ BEZPŁATNY EBOOK

Jeśli poszukujesz sposobów na poradzenie sobie z życiową zmianą, możesz pobrać ten eBook jako prezent ode mnie dla Ciebie, na dobry początek.