Bezpłatna konsultacja

Witaj,

Chcesz mieć więcej pewności siebie, poprawić asertywność, szybciej podejmować decyzje i w końcu mieć więcej motywacji do działania?

Zgaduje, ale być może to, że jesteś na tej stronie wskazuje na zmiany, które aktualnie dzieją się w Twoim życiu. Może czujesz stres lub niepokój, który Ci przeszkadza. A może trafiłaś na jakieś blokady, które zatrzymują Cię w miejscu i przeszkadzają realizować to, co dla Ciebie ważne? Prawdopodobnie możesz czuć się przytłoczona, albo mieć wewnętrzą chęć, aby inaczej poukładać swoje sprawy.

Dlatego ważne, abyś zdała sobie sprawę, że w Twoim życiu może być inaczej niż dotychczas. Możesz pozbyć się blokad i ruszyć do przodu realizując te zamierzenia, które aktualnie są dla Ciebie istotne. Twoje emocje mogą uspokoić się, a pewność siebie podnieść poziom zadowolenia z życia.

Jeśli weszłaś na tę stronę – to pewnie poszukujesz rozwiązań i jeżeli utożsamiasz się ze wszystkimi lub niektórymi z tych stwierdzeń – trafiłaś pod odpowiedni adres.

Pytanie jak zamienić blokady na samorealizację?

Pierwszym krokiem jest umówienie się na bezpłatną konsultację. Zanim wyjaśnię na czym polega chciałabym jeszcze owiedzieć o kilku ważnych sprawach.

Najczęściej przychodzą do mnie trzy grupy osób:

Kobiety inwestujące w swój rozwój

Jeśli jesteś kobietą, która regularnie inwestuje w swój rozwój osobisty, czytasz książki, uczęszczasz na szkolenia, warsztaty to prawdopodobnie możesz czasem zauważać pewną prawidłowość. Dużo wiesz, wiele się nauczyłaś, ale gdy życie stawia przed Tobą wyzwanie, to wydaje się jakbyś zapomniała o tych wszystkich rzeczach, których się nauczyłaś i wybierasz stare, nieużyteczne strategie działania. Wtedy zamiast tego byłoby dobrze mieć skuteczny sposób, który pozwoli Ci postąpić zupełnie inaczej. Jakieś konkretne narzędzia, choćby nawet 2-3, które będą dostosowane do Ciebie i w momentach trudnych pomogą Ci postąpić tak, abyś była zadowolona.

Kobiety przedsiębiorcze

Współpracuję z przedsiębiorcami już od piętnastu lat i mają oni najcześciej trzy podstawowe problemy: z finansami, z ludźmi i z brakiem równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Jeśli u Ciebie jest wyzwanie finansowe, to pewnie chciałabyś znać powód, dla którego zarabiasz mniej niż byś chciała, a potem sposób na to, aby odwrócić sytuację w sposób trwały. Jeśli Twoim wyzwaniem są ludzie, to myślę, że chcesz mieć z klientami i współpracownikami dobre relacje i przede wszystkim efekty ze współpracy, a tymczasem bywa różnie i wtedy przydałyby się konkretne sposoby i narzędzia, pozwalające na to, aby lepiej dogadać się z tymi osobami i skuteczniej dobierać partnerów biznesowych.

Kobiety, które są zatrudnione w firmach lub są mamami na pełen etat

Jeżeli jesteś zatrudniona w firmie lub wychowujesz dzieci (a bycie mamą to jedno z największych wyzwań, jakie można podjąć) to prawdopodobnie Twoim wyzwaniem są relacje z ludźmi. Chcesz i zależy Ci na tym, aby były pozytywne i dawały obu stronom satysfakcję, ale wychodzi różnie, bo budowanie pozytywnych relacji jest czasem trudne, ze względu na różnice w wartościach i interesach. Dlatego warto byłoby mieć konkretne sposoby na to, aby lepiej dogadywać się z innymi, skuteczniej odczytywać ich emocje oraz zachować w tym wszystkim swoje granice, będąc asertywną i pewną siebie.

Jak to zrobić, aby poradzić sobie z tymi wyzwaniami?

Proponuję przejście przez trzy proste kroki:

  1. Zbuduj gotowość – to pierwszy, podstawowy krok i warunek. Bezpłatna konsultacja nie ma sensu, jeśli brakuje Ci gotowości na zmiany. Musisz mieć głębokie poczucie, że chcesz coś zmienić w życiu i pójść do przodu. W innym wypadku nie umawiaj się na tę konsultację.
  2. Skorzystaj z formularza i zapisz się na konsultację – Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej, wtedy Twoja wiadomość dotrze o mnie i będziemy mogły szybko uzgodnić termin bezpłatnej konsultacji. Na maila otrzymasz potwierdzenie.
  3. Weź udział w bezpłatnej konsultacji – konsultacja składa się z trzech elementów:
    1. konsultacji dotyczącej Twoich wyzwań – skorzystasz z 20-30 minutowej rozmowy i poukładasz swoje własne sprawy i oddzielisz przyczyny od skutków, co zbuduje dużo wyraźniejszy obraz, gdzie aktualnie jesteś i co dalej najlepiej zrobić z tymi wyzwaniami, które masz. Mam tylko ważną prośbę, jeśli z jakichkolwiek powodów będziesz musiała przesunąć termin KONIECZNIE NAPISZ DO MNIE. Mam dość zapełniony kalendarz i traktuję te spotkania poważnie, tego samego oczekuję od osób, które się ze mną umawiają. Dlatego, jeśli nie ļedziesz mogła się spotkać lub zrezygnujesz, napisz na kontakt@martagierlinska.pl. Z góry dziękuje za zrozumienie i poważne podejście;
    2. rozmowy o możliwościach rozwojowych dla Ciebie – podczas dalszej 10-20 minutowej rozmowy odpowiem czy (podejmuje się tylko pracy z osobami, co do których mam pewność, że mogę pomóc) i ewentualnie które szkolenia lub programy rozwojowe – sesje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. ;
    3. podjęcia decyzji – zapytam Cię, z której spośród przedstawionych opcji będziesz chciała skorzystać.

Jeżeli czujesz gotowość na zmiany…

Zapisz się na bepłatną konsultację. Poniżej znajdziesz formularz, poprzez który możesz się ze mną umówić:

 

W jakich porach możesz się ze mną spotkać na konsultację?
Godziny poranne 9:00 - 11:00Środek dnia 12:00 - 15:00Godziny popołudniowe 16:00 - 18:00

*pole wymagane

 

Informacja o danych osobowych Twoje dane osobowe, które pozostawiasz w formularzu będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu przeprowadzenia niniejszej bezpłatnej konsultacji. Jeśli nie wyrażasz zgody na wysłanie danych – nie zapisuj się na konsultację.